Új hozzászólás Aktív témák

  • 008enigma

    csendes tag

    Sziasztok,

    - a notebook tipusat nem tudom sehol se tuntettek fel se dobozon se akkumulatoron
    amugy a markaja webboy

    - tegnap vettuk hasznaltan


    - a problema az hogy valoszinuleg virus van rajta mert amikor elinditom a windowst akkor kiir egy hibauzenetet hogy:

    winlogon.exe - Alkalmazashiba
    a ''0x7594736d'' cimen talalhato utasitas a ''0x00000000'' memoriacimre hivatkozott. A memorateruleten nem vegezheto el a kovetkezo muvelet: read''.

    ok mégse -- mind a kettonel ujrainditja a gepet es semmi se tortenik.

    - probaltam ugy orvosolni a problemat hogy ujratelepitem a windowst. ez sajnos nem sikerult mer nem olvasta be a CD-t magyarul elinditotta a windowst ahhol megint az emlitett problema kovetkezett be. én virusra gondoltam mer feltelepitettem firewallt es virusirtot amik idokorlatosok voltak de nem tudtuk hogy az alaplapon lévo gombelem ami ugye a BIOSt es a rendszerórát iranyitja lemerult. ennek kovetkezteben a rendszerido 9999. szeptember 29. volt tehat leteltek az időkorlátok vagyis siman jottek a virusok. az elemet ma csereltuk ki a rendszerórát a BIOSba probaltam beallitani de nem sikerult mivel nem tudtam elérni a BIOSt. ezek utan fordulok hozzátok. a gépen lévő adatok naon fontosak serules nelkul kene oket megmenteni a geppel eggyut.

    Köszönöm a segitségeteket,

    Enigma

Új hozzászólás Aktív témák