Új hozzászólás Aktív témák

  • Halee!
    Érdeklődnék, egy barátom eladná HP Compaq NX 6325 laptopját. (nem tudta a pontos típusszámot) [link]
    Több félét is gyártottak ebből, hát nem volt benne bizos, de ezt mondta: Sempron 3400+ (1.8Ghz)proci, 512DDR2 667-es ram, 60 hdd (valószínű sata), dvd-rw, lan, és Radeon Xpress 1150 vga. Akksi kb 2,5 órát bír.
    Namost ez 75ezer, nem tartom rossz árnak (kb egy éves sincs a gép), és meg is veszem; bár én alapjában full Intel párti vagyok, nagyon nem csípem az AMD-t. De ennyiért szerintem még max. Celeront se szerezhetnék, azt meg szintén nem csípem. Kérdeztem tőle, h mégis, pl. Carbon, Flat Out2, FEAR meg ilyen szintű grafikai játékok elmennek rajt simán, azt mondta. Igazából amiatt írtam ide, h lehet e ebben processzort cserélni, a linkben többféle típus is szerepel, amivel anno forgalmazták, me pl. hdd-t; vagy ramot azt simán ki lehet cserélni, néztem itt a hirdetések közt, még válogatni is lehet (2×512, vagy 2×1 Gigára).
    Csak nem tudom Dualban mennek e a ramok, ha kettőt vennék bele? me ha nem akkor elég egy másik 512-es a meglevő mellé. A másik kérdésem ez az Xpress 1150 Vga. Ez milyen? kb. hol helyezkedik el a GT 6ezres, 7ezres, 8ezres széria vonalán?
    És még azt kérdezném, h mit jelent az, h itt lejjebb írtak róla (103#) , h 5 éves laptop csoda ha megy még, vagy valami ilyesmi volt a lényege.. a laptopok nem mennek el sokáig? Inkább ne vegyek sose laptopot? A régi 478-as konfigom évekig szuperul ment, pedig éjjel-nappal töltöttem vele a netről mindenfélét. Arra gondoltam, ez a laptop jó lenne letöltőkonfig gyanánt, és akkor nem kell a másik gépemnek menni, energiatakarékosságból nem ártana asszem, meg csendesebb is lenne..
    Ja és hol cserélnek procit?

    Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

Új hozzászólás Aktív témák