Új hozzászólás Aktív témák

  • mdk01

    addikt

    De jó hogy lett neki topic!
    Nem mertem nyitni neki pedig hónapok óta csorog a nyálam és sehol nem kaptam infót.
    Én úgy gondolom hogy a 62xx széria mindig is jó volt.
    Én a 6210met akarom lecserélni és hónapok óta nézegetem melyik telefon volna nekem jó és akkor megláttam hogy a 6233-at.
    Elolvastam mit tud és szinte tökéletes.
    Ez a 62xx széria méltó folytatása lesz vélemyénem szerint és már alig várom hogy kiadják.
    Egyébként nyár elejére ígérték és amikor voltam 1hónapja kb. nokia boltba azt mondták nem tudnak semmit róla de pár hét és jön.

    Szóval úgy néz ki itt van.
    Külföldi oldalon euro-ból forintra átszámolva 84k-ra jött ki de erre még sztem rádobhatunk egy kb.10k-t és megvan a hazai ára.
    Sztem annyira nem sok érte mert rengeteg mindent tud és talán ennél nem követtékel azt a hibát hogy 1 év múlva elkezd kopni a kasztnija.
    Én nem 1 évre veszek telcsit és nem is kettőre ezért fontos hogy tartós legyen ezért kerülöm a kinyitható, elfordítható, kicsúsztatható és megcsavarható telefonokat mert azoknál elég nagy az esély a meghibásodásra.
    Sok telefonnál gond még ugye a joy, na ennél nincsen ami megint egy plusz pont(számomra).
    A lényeg hogy ezt a telefont nekem találták ki.
    Csak jönne már.....

Új hozzászólás Aktív témák