Hirdetés

Keresés

Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz szőröscica #49038 üzenetére

    de ha nem próbálom meg, akkor lehet, hogy tovább tart a szenvedés... esetleg összejövök valakivel, amikor még itt vannak az érzelmeim, akkor én meg őt teszem tönkre... mellesleg a kapcsolat sem fog úgy működni :( szar, mert csomó cucca még itt van és folyamatosan belebotlok, akármit csinálok :O mintha 1-1 jó rúgás lenne belém... mostantól akármit találok, berakom az ágynak abba az ágyneműtartójába, amit úgysem használok... előbb is beszéltünk az "ittfelejtett cuccról" (amit kivételesen nem találok) és nagyon ellenszenvesen viselkedik most... mindenért berág... megkérdezem, hogy: "hazaértél a munkából és otthon vagy?" és erre berág... :W pedig ez olyan kérdés, amit szerintem akármelyik ismerősének feltehet az ember és nem is kérdőre vonás

    ui: van 1 doboz söröm a barátnő mesterkedésére... :W ha ebből kijövök és nincs esély, tuti olyan nőt keresek, akinek nincsenek "barátnői"... (és legalább 26-27éves...) egyébként beszélgettem egy régi ismerős csajjal, aki meg is felelne a kritériumoknak, elég elvont is és az ízlésünk is fedi egymást, de ő meg kemény dió lenne... pont a bezárkózottsága miatt... és egyelőre nem lenne fair senkivel szemben se, ha próbálkoznék... sok idő kell még nekem is :( ...beszélgetni viszont lehet

    ui2: értelek és abszolút igazad van, de baromi nehéz lemondanom róla :( egyelőre nem megy... de biztos, hogy nem fogok pincsimódra ugrálni körülötte: azzal totál elvágnám magam alatt a fát... lehet, hogy "el kellene tűnnöm" pár napra... (telefont nem veszek fel, fb-n chatet letiltom meg minden) aztán kiderül, hiányol-e

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Aktív témák