Keresés

Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    válasz Cs.Orsolya #24676 üzenetére

    Nem is kell magánozni, legyen elég annyi, hogy az egy szál férfipáciensedhez (már ha az volt) hasonló megoldás tűnik a legjobbnak. Ami nem jelenti azt, hogy ne lenne nagy a kísértés az azonnali elpályázásra... de ezt le lehet gyűrni. Akkor nehéz a szitu, amikor a pasi segítene, a nő meg ellöki. Evvan. Megvannak a határok, meddig érdemes megpróbálni, persze, így, ilyen helyzetben. (A magánozás-témáról ennyit volt érdemes elmondani. :) )

    Nem t'om, Kukacnak meg Kukac nőjének mennyire azonos és mennyire csak hasonló a helyzete, de szerintem érdemes elmenni azokig a bizonyos határokig és amíg lehet, nem feladni.

    Kukac #24675: na persze, az a film pont attól jó, hogy direkt túl van élezve/karikírozva...

    [ Szerkesztve ]

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

  • zoltanz

    nagyúr

    válasz Cs.Orsolya #24676 üzenetére

    "Csak lelkileg szerintem sok mai férfi egyszerűen nincs felkészülve erre a fogadalomra...
    "
    Szerintem ez a szebbik nemre is igaz. Viszont a nők könnyebben esnek bűnbe, lépnek fére, stb. azt kicsit nehezebb megbeszélni. Igaz a mai társadalmi berendezkedés is annyira hibás, ezért túl elnézők az emberek, szerintem ezt tudva könnyebben elcsábúlnak. Ennek oka nem tudom mi, de az egyházak nem tudják még a mai korban feltalálni magukat, valamint a pszichomókusok akik részben átvették ezt a szerepet nem érzik a felelőségüket.

    [ Szerkesztve ]

    Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

Aktív témák