Keresés

Aktív témák

  • Cs.Orsolya

    aktív tag

    válasz Kokkantas #10821 üzenetére

    Én kezdelek nem érteni. Vagy magadnak hazudsz, vagy nekünk. Teljesen ellentmondóan viselkedsz, mint ahogyan érzel. És ellentmondóan reagálsz is olykor-olykor. Rendet kellene csinálni a fejedben, hallod... El kellene menned egy szakemberhez. komolyan. Szerintem egy csomó nyűgtől rövid idő alatt meg tudnál szabadulni, és nem kínlódnál ennyit. Oldd fel ezeket a belső gubancokat minél hamarabb, mert az idő múlik, a fiatalságod pedig hamar elillan, és nem hiszem, hogy szenvedéstelin kellene leélned az életedet. Kéretlen tanács, tudom. és bocsánatot kérek érte. Ez nem minősítés. Egyfajta tükör, hogy önmagadra láss más szemszögből is. De régebben írtam, amíg nem szenvedsz eléggé, addig úgysem fogsz változtatni... Minden esetre, figyeld az érzéseidet, gondolataidat, reakcióidat, és keresd az összefüggéseket közöttük. Lehetőleg ne minősítsd magadat, mert abból semmi jó nem származik. Aztán talán egyszer leül ez a káosz benned, és jobb lesz majd. ;)

    blackrulz: :P :D Csak akkor szólok be neki, ha hülye. De most egyszerűen nem értem Őt. Vagyis, sejtem mi baja, de azt már nem akarom ide írni, és amúgy is, ezért már nekem fizetni szoktak... ;] :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

Aktív témák