Új hozzászólás Aktív témák

  • Nyethuszar

    tag

    Sziasztok !

    Abban kérném a segítségeteket,hogy az Eset Smart vagy pardon most már Internet Security :) -ben, hogyan lehet bizonyos portokat engedélyezni ? Esetemben a "GTA5 Online*hoz kellene megnyitni ezeket : (TCP Ports: 80, 443 és UDP Ports: 6672, 61455, 61457, 61456, 61458). De valahogy úgy,hogy CSAK a GTA5 használhassa, ne folyamat legyen nyitva.. (ha ilyen lehetséges,vagy számít egyáltalán.. nem tudom)
    Van egy olyan rész a szabálynál láttam,ahol alkalmazást lehet megadni, az gondolom ezt jelentheti, vagy valaki javítson ki ha tévednék.
    Addig megvan,hogy a tűzfalban lehet szabályt létrehozni és ott megadni a portokat, de mintha nem akarná elfogadni..
    Az irány meg kimenő vagy bejövőre vagy mindkettőre kell állítani ? Meg a "művelet legyen engedélyezés".
    Na meg a "helyi" fül-ben ahova a portokat be lehet írni, ott van olyan,hogy "IP cím".. Oda mit kellene írni ?
    Ja és a "távoli" fül-ben is kellene valamit írni-állítani ?
    Az számít,h van egy wifi router is bekötve? De a net amúgy kábeles Digi. (A routerben is néztem,de fogalmam sincsen mit kellene állítani egyáltalán..) Nagyon remélem elegendő az Eset tűzfalán szórakozni ezzel.. :U
    És nem az lesz,hogy ha azzal akarok gamelni,akkor köthetem ki a routert addig és a kábelt be a gépbe.. :F
    Örülnék,ha valaki/kik el tudná ezeket magyarázni Nekem és segítségemre lenne
    Előre is köszönöm szépen ! :R

    [ Szerkesztve ]

    Mindenki hülye aki nem normális :D

Új hozzászólás Aktív témák