Új hozzászólás Aktív témák

  • barcabome

    aktív tag

    Üdv!

    Játék elején a dupla kardot választottam, de azóta reset-eltem a pontjaimat, mert a lándzsa jobban bejön, illetve a katana.

    Az lenne a kérdésem, hogy a térképen írja, hogy milyen jutalmakat kapok egy adott küldetés teljesítése esetén. Most az egyiknél azt írja, hogy egy katanát fog adni. Befolyásol valamit, hogy én a játék elején mely fegyvereket választottam, vagy mindig egységesen/random adja a jutalmakat? Vagy esetleg, ha a játék elején egyből a lándzsát választom, akkor most azt kapnék? Nem hiszem, de érdekelne igazam van-e? :D

    Szerk.: Még egy kérdés: Szoktatok váltogatni az elsődleges és a másodlagos fegyverek között? Érdemes-e?

    Nyilván vannak helyzetek mikor igen, de a lándzsával is elvagyok szűk helyeken mid stance-ben a szurkapiszkával. Érdemes úgy fejleszteni a karaktert, hogy két fegyverrel legyek "jó" vagy inkább csak a main weapon-ra fejlesszem a karaktert? :R

    Egyébként 10/10 a játék nálam. Tegnap megcsaptam Hino-enmát, de alig egy óra múlva meg is találtam a következő boss-t. :DDD Mondom ilyen nincs, bementem hozzá, kb 1 perc alatt kivégzett, mentem is aludni, majd ma neki esek. Mentem pár kört co-opban is másoknak segíteni enma ellen. Kifejezetten jó lett szerintem a multi része, legalábbis a co-op (eddig csak azt próbáltam), szerintem ebben (is) jobb, mint a DS. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák