Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sulyokit

    csendes tag

    válasz rudi #365 üzenetére

    Linksys WRT54G, hidden ssid, wpa/psk tkip, mac szűrés. Szóval semmi extra. :)

    Na de hátha elkezd valaki ugyanúgy szenvedni, mint én, álljon hát itt a hiteles történet.

    Kezdtem a MAC beiktatásával (a szűrőbe, mármint); aztán a wii-n manual setup (SSID, wpa-jelszó, hagytam DHCP-n), erre 51330.
    Broadcast SSID enabled: 51331-es hibakód.

    No ekkor a környéken lakó hekkereknek ajánlva lelkemet leszedtem minden titkosítást, szűrést és átkot. A hálózatnevet megtalálta, de továbbra is 51330/51331. A csatornát átállítottam 1-re, 6-ra, 11-re, semmi. Kézzel megadtam az IP-beállításokat, az MTU volt 1500 és 1400 is, semmi változás.
    Valamikor ezek közben az országot is átállítottam Hungary-ről UK-ra, aztán Denmarkra (mer mér ne ;] ), de az se nem segített.

    Már majdnem felhívtam a nintendo supportot, de aztán szokás szerint megpróbálkoztam még valamivel.

    A routert visszaállítottam gyári beállításokra (így se működött), aztán visszatöltöttem a mentett beállításokat (továbbra sem), és _még egyszer_ megadtam neki kézzel ugyanazokat a beállításokat. Erre hipp-hopp successful lett a connection test, rögtön frissítette is magát kétszer egymás után. Aztán dán nyelven elfogadtam valami licencszerződést, úgyhogy az első adandó alkalommal vissza is állítottam Hungaryra az országot (öt perccel később pedig UK-ra, mert csak úgy megy az időjárás- és a hírcsatorna).

Új hozzászólás Aktív témák