Új hozzászólás Aktív témák

  • Peat;)

    veterán

    válasz Shabranigdo #73 üzenetére

    Ne menjünk ebbe bele, fizikailag erősebb a gpu része ennyi. A konzol erejét a gpu határozza meg elsődlegesen, ahhoz kell a proci hogy ezt ki is hajtsa belőle és abból a szempontból bőven elég az ami a boxban van marad ott kraft minden másra is. De már vannak hasonlító tesztek a játékokból és ps3 képe csúnyább, tegnap linkeltem [link] itt, mert itt is jött a sony védelem, minimális a különbség és az is lesz grafikailag a box javára, de aki ezt egy jó játékban észreveszi annak gratula...a lényeg hogy erőben lemossa az xbox360t a ps3 totális baromság, mert a konzol részét tekintve (tehát a játékokat) egyszerűen hazugság. A nemtom hány processzor meg egyenlőre használhatatlan a ps3-ban és nem enyhén panaszkodtak rá a fejlesztők..magyarul semmi haszna arra amire született, mintha 4 pót kormánykerék lenne egy autóban..de ps3 nekem is szimpatikusabb ettől függetlenül, mert ezeddig jobb játékok születtek rá.

    A műsorban az azért rögtön kiderült miért olyan sikeres egyenlőre a wii, a csóka xbox helyett azt választotta a végén :C nem is értem miért :)

Új hozzászólás Aktív témák