Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hszilard666

    veterán

    válasz hszilard666 #30595 üzenetére

    Sikerült átvennem a burnoutot! Azóta is keresem az állam. Szerintem pokoli jó port lett. Bő egy órája játszom vele, de nem röccent meg sehol, fix 60 fps, ezen túl a játék szebb mint anno 2011 ben PC-n. Particle effektekekt megkapta a nagy konzolos remastered verzióból, árnyékok vannak, tükröződések pedig semmi kívánni valót nem hagynak maguk után. Aki nem ismerné a játékot, annak el kell mondjam hogy életem egyik legjobb autós játéka. A végtelen szabadság amit áraszt magából lenyűgöző. Gyors pörgös játékélmény, nem hagy kívánni valót maga után, a zene a játékban sokrétű, rock, metál, dubstep, pop, grunge, classic rock, és még klasszikus (Bach, Lakmé, Mozart,Dvorak, Verdi) is található benne.
    A pálya teljesen nyílt, az első perctől kezdve el lehet menni bárhova, hatalmas városról van szó, sok féle környezettel. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Szerintem az ára sem vészes az összes 8 DLC benne van a csomagban ami megjelent mellé, ezen túl kiváló port lett. Nagyon boldog vagyok hogy ez a cím elérhető kedvenc konzolunkra, remélem sok legendás címet kapunk még.

    Fun fact:
    Ugye tudjuk jól hogy az EA jobban szereti a pénzt mint a rabbim, viszont anno a burnout paradise ennek iskola példája volt. Hogy jó vagy rossz értelemben azt döntse el mindenki magának. Anno a játék tele volt reklámokkal. Nem maga a gameplayben volt reklámszünet mint a szarabb mobilos játékokban, hanem a városban plakátok voltak, reklámautók, meg buszok oldalán, ahol valós cégeket reklámoztak. A konzolos verzióban volt gilette, burgerking, ESNP america, sőt 2008 körül az amerikai elnökválasztásnál, még Obama is reklámoztatott a játékban. Konkrétan vezettél a és azt pillantottad meg hogy a kedvenc videojátékodban Obama sasol le egy plakátról :DDD A PC-s verzióban, intel, nvidia, és EVGA reklámok vannak. PC-n mindig felsírtam amikor nvidia-s reklámok jöttek szembe úgy hogy AMD volt a gépemben. Na most, itt a switches verzióban ez teljesen eltűnt, fiktív "gyermekbarát" reklámok vannak. Csokisshake et, fiktív pizzázót, fiktív utazási irodát, nem létező TV műsorokat reklámoznak. Röhögtem volna ha más switches címeket reklámoztak volna, mondjuk supermario, vagy egy jó witcher 3 :DDD. Ezen túl a Criterion Games megújult logóját láthatjuk városszerte. En ennek örülök, mert anno amikor az EA elkaszálta a criterion-t, valami eltört bennem. Szerettem őket. Gyerekkorom legjobb játékát kapam tőlük.

    Remélem jól fog teljesíteni a játék a kasszáknál is, és rájönnek a vezetők hogy sok AAA címre van szüksége a piacnak. Aztán lehet hogy nem és én vagyok gyökér...

    AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

Új hozzászólás Aktív témák