Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wesder

    félisten

    válasz Silεncε #30446 üzenetére

    Igazàból mindegy, lenne még erő a Switch-ben bőven.

    I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

  • Baltazár123

    senior tag

    válasz Silεncε #30446 üzenetére

    "Ha jól tudom, a Tegrának van egy bugja, ami miatt nem használható a 8 mag egyszerre, ezt a Ninti nem kérte hogy kijavitsa az nV (gondolom így olcsóbb volt.."
    Én olvastam olyant is, hogy az Nvidián rajta r.hadt nagy mennyiségű eladatlan készlet a Tegra1ből, amit jóáron felvásárolt a Nintendo az induláshoz.
    Ugye a Ninti nyereséggel adja a vasat day1-től, ők nem vállalnak ráfizetést, emiatt minden költségcsökkentés jó nekik és ezt a procit kapták olcsón. Ez a tegra régi, de ár/teljesítményben még most is jónak számít, a Nintendo meg gondolom még kedvezőbb áron szerzi be.
    Ennél mondjuk nagyobb gáz, hogy mostanra a gyártási költségeik hol lehetnek és a gép ára meg se röccen, még úgy sem, hogy a játékok pedig jól hoznak nekik. Tehát beleférne egy-egy masszív gép leárazás most már nekik, hogy utána meg vegyék a játékokat a népek.
    Ők tudják.
    Igazából ez a következő generációra se jelent sok jót. Vagy méregdrága lesz vagy már 1-2 évvel elavult soc, ami már kellően olcsó lesz. Akik esetleg a csodát várják majd egy következő Switchtől, azoknak lehet, hogy olyan szempontból igaza lesz, hogy biztos húz majd valami váratlant a Ninti, de a teljesítmény el fog maradni az akkori csúcs telefon/tablet vonaltól. Várok valami váratlant a Nintendótol, mindig próbálkoznak valami új dologgal. Egy hibrid gépnél adná magát a dokkolós mód átdolgozása, a perifériák kezelése.
    A Wii-nél nagyon rámentek erre fitnessz és mozgassuk meg a családot, a lépőpad, ezeket a mai napig használjuk. Jó lenne, ha a következő switch nyitna ilyen irányba is.
    A mai napig nem értem, hogy miért kukázták ezt a vonalat. A wii fit a mai napig az egyik legnagyobb példányszámban eladott játék és használták az emberek, nem csak a géphez kapták. Na talán a következő gen. újraéleszt valamit a Wii családot megmozgató társasjátékaiból.
    A ring fit jó kezdeményezés, de ennél több kéne.

Új hozzászólás Aktív témák