Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • f3rdzs0

    senior tag

    válasz kicsako #27396 üzenetére

    hát Petra normálon elég durva volt az avoid miatt. ha flankelni kellett akkor egyedül elment egy irányba és megoldott mindent magától. Dorothea volt még nagyon erős mellette.
    maddening eddig tetszik, hogy érezhetően nehéz szétszakítani több irányba a csapatot viszont nagyon egyben se tarthatod, nehogy meghaljanak véletlen.
    a casual szerintem annyi nehézséget ad hozzá, hogy nem indítom újra a harcot ha meghal valaki, hanem próbálom emberhátrányban játszani

    (#27395) Kai_Rong: a battle of the lion and eagle azért érdekel, mert most nem a címszereplőkkel fogok belemenni, hogy így milyen reakciók lesznek amikor nyerek.
    úgy kezdtem ezt a végigjátszást hogy tuti Golden Deer-rel játszom, de aztán mikor a választásra került a sor a Blue Lion is nagyon csábított (meg közben vágytam vissza a Black Eagle-be :D), de erős maradtam és maradt a Golden Deer (itt úgy igazán csak Lorenz volt nagyon unszimpi)

    más:
    Konzolokszervize kapott egy pár Ring Fit Adventure-t, szóval aki szeretne annak itt a lehetőség (én rendelek egyet, akármennyire kampányolni szoktam a KSZ ellen :D)

    [ Szerkesztve ]

    f3rdzs0

Új hozzászólás Aktív témák