Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ayo

    addikt

    válasz ldave #19006 üzenetére

    Én is megvettem, de el is adtam, szóval én is benne vagyok :) De persze Mario játék, tehát tuti sokan veszik meg, viszont csak szűk réteg az aki szerintem valóban élvezi azt, hogy neten nézelődik, hosszú kódsorokat ír be és keresi a megfelelő pályát. Számomra mindig hosszú szenvedés volt, amire találtam valami normális pályát, de azok se tudtak lekötni annyira, a pályaépítés meg nem mozgat. Tuti most is sok embert fog behúzni, de szerintem a New Super Mario U is jobban élvezhető a nagy közönség számára mint ez.

    (#19008) 30z.Samu: 3DS-re sajna még nincs meg, de simán el tudom képzelni, mert azért GC játékok többsége még mindig nagyon jól néznek ki. 3DS-en sokszor azért ment ennyire félre a dolog, hogy tudja a 3D funkcót, amit ugye kevesen használnak. Ha nem lett volna ez, akkor tuti jobban tudná hajtani is a gép a játékot (ezt le tudod csekkolni, hogy milyen mikor be van kapcsolva és amikor ki, sok játéknál érezhetően jobb az FPS), de ugye ennek a gépnek ez a fő funkciója, amit mondjuk már az utóbbi gépeknél ki is hagytak.

    [ Szerkesztve ]

    http://jateknaplo.blog.hu

Új hozzászólás Aktív témák