Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Marvinyo

    aktív tag

    válasz Sanraith #17593 üzenetére

    Néztem a limitált kiadásokat, de nem tetszett igazán egyik sem. Megvettem a gépet (sima piros/kék), néhány hardveraprós "kollégára" már ráírtam, hogy boltoljunk. :-)

    Remélem nem lesz baja. Munkám miatt kell majd eleget utaznom, és mégis könnyebb ezt vinni bárhová, mint a PS/Xbox valamelyikét. Illetve a Nintendo exkluzívok is jobban érdekelnek.

    [ Szerkesztve ]

  • koncsik

    MODERÁTOR

    válasz Sanraith #17593 üzenetére

    Mielőtt a garancia lejárna március elején (a 0. napon vásárolt gépeknél), érdemes ránézni a kalibrálásra, számomra csak így derült ki, hogy a stick-ek beadták az unalmast. (Elmászkáltak össze-vissza, ami jó, nem csinál ilyet - szerintem).

    Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

  • szbazsi123

    csendes tag

    válasz Sanraith #17593 üzenetére

    Én üvegfóliát vettem rá, mert a dokkoló bal és jobb alul képes megsanyargatni a kijelzőt. Aliexpress, valami 1,5 euróért volt két üveglap. Vettem egy házat is hozzá, amit csak rá kell pattintani, nem tapad a hátuljához (tehát a festéket nem szedi le), belefér a dokkolóba, de már leszedte a gyerek, mert a joy-conra is van takarólemez, viszont így nem lehet kormányba meg kontroller keretbe tenni. Szóval ezt az 5 eurós beruházást megette a switch doboza :) Amit érdemes még venni, az szintén egy komoly 1 eurós beruházás, mégpedig a joystick karra 1-1 szilikon kupak. jobb, ha ez kopik, mint a kar. Amúgy vettem egy javító szettet is, ez már komolyabb vétel volt, 10 euróért. Van benne két joy-con kar, és négy fém elem, ami a joy-conban lévő, műanyagból készült elemet pótolja (amikor becsattintod a joy-con-t, akkor ez a műanyag elem zárja, és a kis gomb ezt ereszti ki), illetve két csavarhúzó meg egy gitárpengető a joy-con szétszedéséhez. Tudom, gari meg minden, de a fiók elbírja. Hordozó táskánk is van, ebbe belemegy a switch, 10 játék meg egy zsebbe lehet a csuklópántot is betenni. Ja, és vette még két asztal-módhoz használható tálcát, az egyik simán kihajtogatható, a másik viszont töltésre is alkalmas, úgy, hogy az usb kábelt az oldalába kell dugni, a switch-et meg úgy ráhelyezni, mint a dokkolóban (az előbbi állvány totál passzív, arra csak rá kell tenni a switch-et, ha tölteni akarjuk, alulról kell bedugni a kábelt). Ezek sem kerültek sokba. Viszont használta már a gyerek, szóval nem volt felesleges, de nálunk a tv-re van kötve állandóan. Éééés, vettem egy 5A töltőt, a gyári a dokkolóra van dugva (szintén ali), ez a bónusz meg a portable vonalat képviseli. Ez drága volt, 10 euro, viszont teszteltem, és a gyári adatokat tudja, szóval abszolút megérte megvenni.

Új hozzászólás Aktív témák