Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #22794752

    törölt tag

    válasz djozsi #10765 üzenetére

    Álláspontom szerint, minden termék vonal tekintetében /nem csak játék gép/ van értelme az összehasonlításnak, ha van alternatíva. Teljesen mindegy mikor jelent meg. A lényeg az, hogy ma mi a helyzet.

  • DudeMate

    csendes újonc

    válasz djozsi #10765 üzenetére

    Nos én úgy gondolom kívülállóként, hogy nem az a lényeg, hogy a Nintendó eddig 15m példányt adott el a switch-ből és a "hypefanok" szerint szétalázott ezzel mindenkit. Hanem az, hogy éveken keresztül tudja -e azt produkálni (játékok, eladások, frissítések, unalmassá válás elleni tettek, stb.) mint a ps4, vagy xbox one. Ps4-nek ott volt ugye az "atyagatyaultramega" pro 4k, a VR dolog és ezek mind olyan vérpezsdítések voltak, akármennyire is nem érdekel engem, hogy a tűz nem aludt ki és további játékosok táborát vonzotta be. Tetszik, nem tetszik, 21. században vagyunk, változnak a dolgok és jól csinálják a marketinget. Ezzel szemben ismerjük a Nintendo marketingjét is, és félve, jogosan gondolhatja azt az ember, hogy ez a lufi pukkani fog, nem fog addig kitartani a hélium mint egy ps4-nél.
    De én a rengeteg bevétel miatt csak reménykedni tudok, hogy nem vágják ki maguk alatt a fát újra, meg újra, hanem lesznek fejlesztések, új dolgok, akár több éven keresztül is. Későbbi években egy erősebb konzol esetleg.
    Szóval a switch játékosok tábora joggal reménykedik most, hogy Nintendo ne ba..d el ezt most légyszíves, nehogy később azt mondják, hogy: "Emlékszel, négy éve a swicthre, milyen ütős lett volna hosszútávon, ha...? Ahh fck that sh.t....."
    Ettől függetlenül IMÁDOM a Nintendo játékokat 30+ évesen és a konzol megvételére sor fog kerülni. Nekem nem az a lényeg, mint az fps huszároknak, hogy a 60hz-es monitoron 3000 fps-em legyen, miközben azt se tudja mit beszél, hanem az a lényeg, hogy a gyerekkel MarioKart játszása közben szakadjunk a röhögéstől. :D

Új hozzászólás Aktív témák