Új hozzászólás Aktív témák

  • [Prolixus]

    addikt

    válasz .LnB #233 üzenetére

    Hehh. Hát igen. Ilyen játék se nagyon van, ami ilyen formában bontogatja a 4. falat, többször kiszól a játékosához ( a Resistance camp-ben van az a nő aki folyamatosan konkrétan nekünk játékosoknak beszél, nem a szereplőknek, és WHATTHEFUCK de meg lehet venni az achievementeket :D ). Olyan meg aztán végképp nincs, ami letörli neked a mentéseidet, mindezt annak érdekében hogy segítséget nyújtsál a többieknek a végén (bár szerintem ha nem áldozná fel senki a mentéseit, akkor is segítene a játék ha kéred).

    Tényleg, ha leírod hogy ez egy nagyon egyedi játék, a szó lehető legpozitívabb értelmében, az nem mond igazán semmit egy átlagos játékosnak. Akkor mond valamit, de akkor hihetetlenül sokat, ha játszottál már rengeteg 12-egy-tucat nem egyedi játékkal, és ezt meg tényleg játszottad nem csak hallottál róla.

    Csak azt sajnálom hogy olyan kevesen hallottak róla, és a korábbi játékokhoz képest mért szép anyagi siker is csak viszonylagos és abszolút értelemben azért nem olyan nagy wow. A Fallout 76 meg ezek generálják a botrányokat mert a fókuszpontban vannak, miközben értelme igényes játékosok hagynak parlagon feküdni ilyen remekműveket. Lehet hogy sokaknak nem való ez a game, de kétlem hogy bárki is azt mondaná hogy bánja ha végigjátssza Ending E-ig.

    Jah igen, ha újrajátszod, a két Emil-es küldit a titkos bossharcokkal a végén feltétlenül csináld meg szerintem. :)

    (#231) gejala

    "Viszont menet közben az egyik régi prototípus, Number 9 változtatott a terven, hogy akkor aktiválódjon"

    Hát ez akkor (nem magamat védendő) szerintem már csak részletkérdés. Lényeg hogy az eredeti 9S-nek szerepe volt a dologban.

    "Abban is van egy kis félreértés, hogy a YoRHa kapcsán nincs semmi ciklikusság., a backdoor kihasználása és a bunker megsemmisülése csak egyszer történik meg, a játék során."

    Hmm, lehet, régen játszottam már. Bennem az él hogy a YoRHa modelleket is folyamatosan reszelték, tökéletesítették, voltak generációváltások, volt ciklikusság. Bár utóbbit lehet már csak beleláttam, nem emlékszem. De az biztos hogy a YoRHA nem tudott a backdoor-ról, meg arról sem hogy N2 kiirthatná őket ha igazán akarná, és nem látná hasznukat a saját erőltetett evolúciós folyamataiban mint külső szelekciós nyomás.

    Én igazából azt nem értettem rendesen sosem, hogy N2-val mi történik a végén, mire fel az a tudathasadás, meg olyan könnyen legyőzik valahogy. Az a rész nem tetszett, emlékszem.

    [ Szerkesztve ]

    I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

Új hozzászólás Aktív témák