Új hozzászólás Aktív témák

  • [Prolixus]

    addikt

    válasz vhw #139 üzenetére

    A "true ending"-et (Ending E) még feltétlen nézd meg youtube-on legalább!

    "A lehetőségeket elintézik egy egyszerű eldöntendő kérdéssel."

    Lehet sajnálni, persze sokkal jobb lett volna ha a döntéseinknek is van komoly következménye, de én két dolgot mondanék erre:

    Egyrészt ez nem egy szerepjáték elsősorban, nem RPG, nem próbálta reklámozni magát soha úgy, hogy "döntések és következmények" gameplay, úgyhogy én nem is vártam el tőle.

    Másrészt manapság a legtöbb ilyen módon reklámozott RPG-ben is csak illúzió, hogy a döntéseidnek vannak érdemi következményei (sokszor sajnos ráadásul nagyon is nyilvánvaló illúzió).

    "De nem igazán foglalkozott egyik sem azzal, az aprósággal, hogy mégis miért találkozunk Emillel először egy gép formájában/testében, aki aktívan meg is támad, csak később visszakozik, mikor elfogytak a társai (gépek, vagy további Emil másolatok?)."

    Azért mert ilyen nincs, ezt te értelmezted félre, nem figyeltél eléggé. Emil, pontosabban csak a feje, ami túlélte a Nier Gestalt eseményeit, a robotháborúk után legyengülten, emlékeit részlegesen elveszítve, egyszerűen elrejtőzött abban a gépben (valahogy, de Emil egy mágikus szuperfegyver, szal whatever...). Nem ő irányította a machine lifeform-ot, azon a helyszínen nem is voltak klónjai egyáltalán. Amikor 2B szétcsapja a robotot előbukkan az Emil fej, azt kérdezi, hogy "hol vagyok?" utána meg jól elmenekül, miután 2B meg 9S is egyöntetűen arra szavaz, hogy nyírják ki. Magyarul Emil kb abban a pillanatban ébredt fel amikor felnyílt a lekaszabolt robot feje.

    "Másrészt miért jelenik meg az erőtér a terminal körül (mint egy gép (machine lifeform) esetében), mikor céltalan városi bolyongása során elhalad egy előtt? "

    Mit értesz terminál alatt?

    [ Szerkesztve ]

    I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

Új hozzászólás Aktív témák