Aktív témák

  • ngabor2

    nagyúr

    Mégis csak van előnye, ha a torrentnél beállítja az ember, hogy egyből foglalja le a teljes szükséges helyet. akkor nem fordulhat elő az, ami ma velem: reggel úgy hagytam itt gépet, hogy ment a seedelés (még az első seed volt, tehát máshonnan nem tudták szedni), aztán mikor a melóhelyről ránéztem a trackerre, ott már nem ment...
    Hazajöttem, látom, hogy azért, mert egy letöltés megakasztotta, nem tudott helyet csinálni egy file-nak. Azóta gyártottam, és beállítottam, hogy egyből foglaljon.

    Más: Linux alól továbbra se tudom elérni, hogy a Valknut töltsön mástól. Legfeljebb filelistet tudtam eddig szedni, de az nem sok. Ezért kénytelen voltam visszatenni a wint, méghozzá egy lementett partícióimage-ből. Csakhogy mintha megnőtt volna az image, vagy összement volna a partíció, egy pár kB a végéből nem fért fel :Y Pedig arra a partícióra tettem fel, amiről dd-vel leszedtem...
    kiváncsi leszek, fog-e menni róla a win. Először egy checkdisk-et eresztek neki. Mindjárt fürdés után ;)

Aktív témák