Új hozzászólás Aktív témák

  • F-ECT$

    titán

    válasz Zanik #13552 üzenetére

    kiváncsi leszek, hogy a post-Belichick/post-Brady érában mennyire fog megcsappani a Pats hazai szurolóbázisa
    Nagyon. Mint ahogy már annyi Ferrari szurkoló sincs, mint amennyi Schumi idejében volt.

    De az igazi szurkoló a nehéz évek alatt is kitart a választott csapata mellett.
    Én azóta nézek nfl-t, mióta a Sport 1 adja, és érdekes módon nem 1-1 csapat tudott megfogni, hanem konkrét játékosok. Mivel nincs fizikai kötődésem sem 1-1 városhoz innen Magyarországról, így ha egy csapat elveszti azokat az embereket, akik számomra szimpatikusak, és nem jön helyettük új, akkor én is elvesztem az érdeklődésem irántuk.
    Nekem az első számú kedvencem volt Peyton, és "követtem" őt a szurkolással Denverbe, mikor csapatot váltott. Persze nem felejtettem el a Coltsot sem, de már nem voltak annyira érdekesek számomra.
    Az elmúlt 2 évben sajnos nem sikerült megtalálnom Peyton "utódját", persze a kicsi Manningre is figyelek, illetve Rodgers játéka is szórakoztat, de ahogy elnézem ezt az évet, nem sok babér fog nekik teremni.
    Szóval marad az ellendrukkerkedés a pats ellen, no nem mintha ebben sok örömre számítanék, de azért a remény még él ;]

    Dive ever, work never.

Új hozzászólás Aktív témák