Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    válasz Scooter74 #6596 üzenetére

    :C

    Az a baj,hogy idén már volt nyílt nap...így nehéz behoznom egy rakat felajzott hörgő férfit :DDD
    De ígérem a következő nyílt nap előtt időben szólok a topicnak... ;)

    A másik probléma, a viselkedés...ne vegye senki magára személyesen, de volt már ,hogy az amúgy kulturált haver tök cikibe hozott az alatt a két perc alatt,amíg kikísértem a portáig...mert nem bírta magában tartani amit gondolt/érzett... :Y :(((

    Amúgy tök természetes, mert ha én ilyen helyre csöppennék, valszeg én is kapkodnám a fejem...de ha meg sem szólal az ember, csak kapkodja a fejét, az is elég kellemetlen, egy ilyen közegben egy "idegentől"...

    Egyébként javaslom napközben a Kazinczy-Dob sarkát ...csoportosan szoktak kint dohányozni a kis menyecskék az intézmény előtt ;)

    Krisz:
    Magyarság.....
    Sajnos tökéletesen egyetértünk...ezt tapasztalom mindenhol...ügyintézés, hétköznapok..bárhol...Szidják a politikát, közben nem veszik készre az emberek, hogy egymást szopatják...hatalmas bajok vannak a fejünk fölött is...de ha nem butult/süllyedt volna ilyen mély szintre az ország nagy része, sokkal élhetőbb lenne...
    Nem veszik észre az emberek, vagy már csak ez a szórakozás jut a megkeseredett tömegeknek, hogy torokkal szopassuk egymást :(((

    Úton útfélen futok bele ilyesmibe, pedig ha valaki, én aztán tényleg próbálok mosolygósan közelíteni...de hiába...sajnos kevesen értik már ezt...

    Szenteste délutánján elzárták a vizet, mert a csatornások kettévágtak valamit...kisétáltam a sarokra, és kérdeztem a mókust, (kultúrált, normális hangnemben, mikor lesz víz, várható e estére)
    Ez meg elkezdett nekem a politikáról beszélni, és hogy köszönjem a tudom is én kinek, aki most vezető pozícióba került, és miiatta nincs elég ember, mert kirugdosnak mindenkit...etc..etc... :F :Y

    Mikor harmadszorra probáltam kulturáltan elmondani, hogy engem az érdekel estig lesz a víz, tudja, e vagy sem...és nem fogta az agya, és ömlött a mocsok a szájából, akkor jött elő belőlem is az állat....

    Kurvára nem érdekel a szervezeti felépítés,,,tudja vagy sem? Ha nem, köszönöm, majd hívom az ügyfélszolgálatot,,,ahol megjegyzem, készséges volt emberünk , és tökéletes tájékoztatást kaptam....
    agyf@sz az egész ország "kicsiben" is.... :O

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák