Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz _drk #8276 üzenetére

    A blu ray-t egyszerre rengeteg dolog olte meg. Hiaba jobb valami, ha osszehasonlithatatlanul dragabb, mint az elodje, raadasul az emberek 90%-a nem is rendelkezik olyan eszkozzel, amin ugy igazan lehetne latni, hogy jobb (arrol az idoszakrol beszelunk, amikor megjelent a BR, legtobb embernek max 720p HD ready TV-je volt, vagy az sem), plane ha vele szinte egyidoben jelenik meg egy osszemerheto minosegu (legalabbis az elodnel ezerszer jobb kepminoseget ado) alternativa, ami olcsobb is, kenyelmesebb is, gyorsabb is es elerhetobb is, es meg a szorakoztatoipar szempontjabol is igaz ra, hogy olcsobb es jobb.

    Szegeny BR-nek annyi eselye volt, mint a vilag legnagyobb hopelyhenek a szaharaba kozepen nyaron. :(

    Ami amugy engem bant, mert en szivesen fizetek a tenyleg jobb minosegert, de letettem rola a picsaba, mert a legtobb BR lemez kritikaja pont az, hogy ha csak ilyen minosegu a lemez meg a hang, akkor minek... :(

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

  • Bad Pritt

    félisten

    válasz _drk #8276 üzenetére

    Mondjuk a kézi konzolok mindig is óriásit mentek valamiért. Személy szerint nem mindig értem az okát, pl. nem tudom elképzelni, mit láttak az emberek a Game Boy Advance-ban és hogy mehetett el belőle majdnem 100 millió asszem, mikor pár évre rá jött a DS.

    Jó, írom ezt úgy, hogy potato Series S-em van. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Új hozzászólás Aktív témák