Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz VTom #3817 üzenetére

    Lattam En mar metron oltonyos arcot valamelyik handheld gaming PC-n (talan GPD Win, de nem vagyok benne biztos)Tiberian Sun-ozni. Pedig az szereny sajat velemenyem szerint egy tularazott vacak. De be kell vallani, akkor eppen rohadt irigy voltam. Ha nem lett volna COVID es nem alakul ugy, hogy nincs ertelme egy ilyen eszkoznek, mert ugyis otthonrol melozok, akkor a napi 2*1 ora metrozgatashoz valoszinu En lettem volna az egyik steam deck elorendelo.
    Mar lattam magam elott, hogy veszek egyet En is, aztan vegignyomom ujra a kampanyat az osszes rts-nek, amiket annyira imadtam. Aztan meglattam mennyibe kerul, es megertettem, miert csak egy oltonyos, latvanyosan nagyon jol szitualt arcnal lattam ilyet. Azert £1000 (tobb, mint 400khuf) eleg fajdalmas egy ilyenert. Nade a steam deck tobbet ad, fel aron (£349-569, varhato elerhetoseg hamost rendeled, 2022 Q2). Nem veletlen porognek a nepek annyira rajta. Csak a kollegaim kozott van legalabb 5 elorendelo, akirol tudok, meg meg ki tudja mennyi, akirol nem.

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák