Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz l.skywalker #14757 üzenetére

    Nezem, hogy nem is hallottam meg roluk, kik ezek, hogy 21% ember minusz az 133 embert jelent egyetlen studional, tehat ez egy olyan studio, ahol 633 ember dolgozott, ezzel a legnagyobb studiok kozott van globalisan.
    Hat, jatekok alapjan ilyen "folyamatosan fizess" tipusu mobiljatekokat csinalnak, egyszerre valszeg vagy otot. Igy mar ertem azt is, hogy nem hallottam roluk, meg azt is, hogy lehetnek ekkorak.
    Viszont az, hogy meg a tipikusan penznyomda mobiljatekokat csinalo studio is leepit, az nagyon durva. Mert ott meg az sincs, hogy orbitalis befektetees egy jatek, es eleg egy hiba a csodhoz. Sot, forditva van leginkabb. 2-3 ev nullarol egy ilyen jatekot megcsinalni (de mivel sok jatek nagyon hasonlo, valszeg kicsit meg kevesebb is), es ezek kozul mindegyik folyamatos cash flow-t biztosit, tehat az eleg egyet hibazni es veged egyenlet arra modosul, hogy eleg egyet jol csinalni, es fedezve van a fejlesztese az osszes tobbinek a kovetkezo 5 evre.

    Ha meg ok is leepitenek, akkor mar tenyleg nem tudom, mi lehet ennek a hattereben.

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák