Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szabi®

    addikt

    válasz l.skywalker #14106 üzenetére

    Fable megjelenik akkor nálam landol is egy series x. Ennyit tesz egy cím, lesz@rom a konzol árát, de ha van rá valami, ami érdekel, onnantól a birtoklási vágy felülír mindent.
    Ghost of tsushima ahogy kijött natív ps5-re, mentem venni ps5-öt. Ez ennyire egyszerű.
    Viszont a series x erőtöbblete is sokszor jól jött volna egy-egy játék esetében. A One X úgy vitte a witcher 3-at, mint kés a vajat, ps4 Pro meg fagyott crashelt, és nem is volt az igazi.
    A Series x esetében is ki lehtne lépni a szimpadra egy olyan játékkal, ami csak arra jön ki only, és csak az a gép van maximálisan kiaknázva, és arra van optimalizálva. Azért egy Skyrim only xbox az ütne.

    #14107 negyven2 Jogos, igazad van. :R

    [ Szerkesztve ]

  • Döglött Róka

    veterán

    válasz l.skywalker #14106 üzenetére

    Én igen, mert van némi ms részvényem, és csak tavaly május óta 30 százalékot nőttek (ekkor vettem az utolsó adagot) :)

    Plusz egy elégedett xbox tulaj vagyok mert:
    Mindig van mivel játszani;
    Azok a játékok tetszenek is;
    Nem érdekelnek a sztori alapú cuccok, se az univerzumok, se egyéb számomra blőd aspektusai egy játéknak. Legyen jó a játékmenet, legyen valami értelmes prezentáció hozzá és kész. A lore-t meghagyom a geekeknek.

    Ilyen szempontból nálam a 343 Haloi telitalálatok, mert magát a sztorit mértéktelenül butának találtam mindig is és max egy 13 éves gyerek láthat benne fantáziát, de maga a körítés baromi jó.
    Pont a Halo jó példa a fanyalgóknak. Mennyi idősek voltak amikor elkezdték a játékot az 1-2-3-al és mennyi idősek most? 20 év eltelt, azalatt egy ember igénye is változik. Minőségben egyik sem lett rosszabb, sőt. Na ezért szar a nosztalgia szemüvegén keresztül nézni mindent. Végigtolod az MCC-t ~30-40 évesen és örülsz magadnak, de ha most ülnél le elé friss emberként akkor csak néznél, hogy ez, ettől kell hasraesni?

    Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

Új hozzászólás Aktív témák