Új hozzászólás Aktív témák

  • katalin8401

    újonc

    Kedves NetMafia!
    Ezúton szeretném megkérdezni,hogy miért nem voltatok hajlandóak megválaszolni kisordog kitiltásának okát,illetve,hogy a kérdésem miatt miért tiltottatok ki engem is?A nem megfelelő karakter mire vonatkozik?Most már tényleg azt kell higgyem,hogy csak egy kis lehúzós büdös bogarak vagytok és remélem patikára költitek a sok feltöltött kredit árát,amit feltöltéseink után először szépen eltüntettetek majd szépen a többi töltés után fars dolgokra hivatkozva kitiltottátok kisordogot aztán pedig engem,mert megkérdeztem,hogy mi a pontos oka a dolognak.Még egy nyomorult válaszra sem méltatjátok azokat akik az oldalatokon játszanak és kreditet vesznek sok pénzért.Valószínű erre is találok megoldást,mert,hogy akárhogy is nézem ti behúztátok a krediteket és ez ugye pénzbe kerül.nyilván titeket is valaki felügyel valószínű van működési szabályzatotok aminek betartására ti is kötelezve vagytok.Nyomorék kis behúzós seggfejek.Nem fogunk könyörögni,hogy itt játszhassunk vannak sokkal korrektebb oldalak.És szarok rátok.

Új hozzászólás Aktív témák