Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    válasz Mrdevil #11704 üzenetére

    Olvastam róla. Tartottam én is tőle, hogy gyomorforgató dolgokat fogok látni. Ez egyrészt be is igazolódott... Másrészt, bár őszintén tiszta lelkiismerettel mondom, nem ítélem el a homosexualitást, nézni nem kimondotta szeretem, még ha nem is öncélú , hanem a történet egésze miatt "van rá szükség", akkor sem. Itt azért elég sokszor direktben tolták az arcomba...Ez nyilván egyéni problémám, hogy nem szeretem az efféle jeleneteket nézni...
    Azt viszont általános problémának érzem, hogy borzasztó hosszúra vannak nyújtva valóban a jelenetek...baromira unalmasnak éreztem, és "tekergetnem" kellett közben, hogy lépjünk túl az ilyen "üres" jeleneteken...mert annyira "feszitett"...és nem az izgalom, hanem az unalom :(
    Értem, hogy ezzel szerették volna a rendezők megteremteni az atmoszférát, a helyzetek görcsösségét, de nekem nem tetszett ez a rendezés...Igaz még csak a 3. vagy 4. résznél járok...
    Valóban sokan látták, de én ettől még nem tartom "jó" (ha lehet ilyen nyomorult szót használni erre a történetre) filmnek...
    Vagy inkább úgy mondom, nekem nem tetszik a rendezés...
    A fentiek összessége miatt könnyen lehet, hogy félbe is hagyom az egészet...
    Nem volt meglepetés, tudtam mire készülhetek, mentségemre szóljon, leginkább az érdekelt az egészből amit olvastam egy kritikában, hogy a rendőrők mennyire balf@szkodták el sokáig az egészet.
    Leginkább ez volt az az aspektus ami miatt elkezdtem nézni, de azt hiszem elég volt belőle ennyi is... :B :U :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák