Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tibaimp

    nagyúr

    válasz Steve1207 #6 üzenetére

    Baszki! :Y
    Mi ez a Driveclub...attól az ablaktörléstől lesett az állam!!!

    szerk:
    Ez nincs PC-re?
    Ez tuti, hogy amit írtál az van. Úgy mosta le a GT-t, mint a huzat.

    [ Szerkesztve ]

    A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

  • Xaels

    félisten

    válasz Steve1207 #20 üzenetére

    Azért ne kenjünk mindent a játékosokra. Kőkemény pénzért árulták az előző generációra, és csak arra, a gyűjtői kiadásokat. Nagy mellénnyel bejelentették, hogy kész a játék és "aranylemezre" került, majd olyat nyilatkoztak, hogy meglepően jól fut konzolokon és ezek után csúsztatták a megjelenést. Ezek mellett gőzerővel ment a marketing, feltüzelték a játékosokat. A sajtó meg adta alájuk a lovat a sok 10/10-zel, igaz saját videót nem közölhettek és a tesztek is csak megjelenés napján kerülhettek ki...

    Nekem PS4 Pro-n volt akkoriban. 30fps-t sem tudta tartani, sok helyen 10m-re levő dolgokat rajzolta ki, az AI nem is létezett. Olyan gamebreaking bugok voltak és már a bevezető küldetésben amit mindenhol mutogattak, hogy csak pislogtam. Az irányítás egy kupac... a haverom akivel közösen vettük meg 0,5-1óránként crashelt, párhuzamosan haladtunk benne és küldözgettük egymásnak a képeket/videókat a bugokról mert mindketten teljesen másokat tapasztaltunk. Pár hete feltettem az állítólag kikupált nextgen verziót PS5-re. Nem telt el 15perc és crashelt, az irányítás botrányos maradt és a csillogó-villogó máz alatt még mindig rengeteg sebből vérzik.

    Aki szerint ez az utóbbi évek egyik legjobb játéka, na őket csak sajnálni tudom, mert biztos, hogy nem volt szerencséjük igazán jó játékokhoz...

    PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Új hozzászólás Aktív témák