Új hozzászólás Aktív témák

  • QwErTy42

    addikt

    Sziasztok!

    A problémára szerintem rájöttem, ezért tudom most ezeket a sorokat a saját gépemről írni viszont szeretném kikérni a Ti véleményeteket is.

    Adott az alábbi konfig:
    i5 4440, kingston 1x4 GB, Asrock B85 Pro4,WD Green 500GB, Intel 520 120 GB, Quadro FX 1800, Bitfenix Shinobi, XFX Pro 450, Noctua NF-S12B, Dell U2410 (csak a Noctua venit forog leszabályozva 600 rpm-en, a gyári hűtő ventiket kikötöttem).

    Esetleírás:
    Délutáni szunya után kattintanék kettőt, hogy a hibernált gépem magához térjen de a sötét képernyő csak nem akar eltűnni, mindemellett viszont éktelen lárma hallatszik a videokártya és vagy a procihűtő felől.
    Hiába kapcsoltam ki, áramtalanítottam, majd indítottam többször is újra a gépet a helyzet nem változott.
    Sejtésem a videokártyára irányult.
    Fogtam egy DVI-D kábelt és rádugtam a monitorra az alaplapi Intel HD.... kártyát.
    Elindult és dobott egy olyan hibaüzenetet hogy komoly probléma lépett fel a hibernálás kapcsán és a hyber.sys (vagy valami hasonló) fájl sérült.
    Utána újra magához tért a rendszer de a zaj még mindig megvolt.
    Megnéztem AIDA-val hogy mennyin pörög a proci gyári hűtője de az normális 1200 rpm-en volt.

    Kivettem a kártyát és a zaj megszűnt. Újra csend honol a szobában.

    Szerintetek mi a fészkes fene üthetett a Quadro FX 1800-ba? Azon kívül, hogy legalább 5-6 éves lehet (használtan vettem majd 3 éve).

    Köszi szépen. :)

    [ Szerkesztve ]

    ...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

Új hozzászólás Aktív témák