Új hozzászólás Aktív témák

  • G@ß!

    őstag

    CSÁSZTOK!

    Nos nekem is van egy kis fura problémám.
    Szóval a gépem(A643000+, 512mb Kingston, ASUS An8-e, 6600gt, 40 giga hdd) sokszor resetelt csak ugy magától, akár a játékokba, akár a sima winbe. Erre egyszer csak mikor pakoltam a géptül elég távol valami sercegést hallottam. A gép rögtön kikapcsolt, és fura égett szagot véltem érezni a gép felől. Bevittem a szervizbe a gépet, erre azt mondták, hogy semmi baja. Én elhittem nekik , és tényleg nem volt baja....Egy ideig...Mert onnantól kezdve a Biosba is fagyott már (nem csak winbe) és ezt már nem is fagyásnak nevezném, hanem egyszerüen mintha készenlétbe állna a gép(monitor lede villog, winyó kattan, hütők elcsendesülnek, de gy valami nem kapcsol ki az a táp. Gondoltam , mivel az egy Mercury 400W-os tápegység volt, kicserélem , de azelőtt beviszem a szervizbe megnézetni...Erre ők azt mondták, hogy semmi baja , csak kihuzodott egy kábel :((( ...Na most mondjátok meg , hogy szerintetek mire gondoltam...Persze felhoztam ujra vidékről a gépet Pestre, és MEGINT BASZAKODIK A Q*** *****-t :O .
    Ja és azt nem emlitettem, hogy lett benne cserélve 450W-os Chieftec-re a táp , megy egy 250Gb-s Westernre...

    Bocsi ha ez egy kicsit soknak , meg érthetetlennek tünik, de ennél rövidebben nem tudtam leirni :DDD
    Nos tudtok segiteni??

Új hozzászólás Aktív témák