Új hozzászólás Aktív témák

  • DraXoN

    addikt

    Lol.. pont ezt csináltam a thermalright hűtőmmel... igaz, nem AM5-re van rakva (egyenlőre?) hanem am4-re, de a gyári hátlapot használtam inkább, így műanyag távtartokat vettem ali-n hozzá.
    Pár barkácsbolti M3 csavar és "kész is" lett az AM4/AM5 kompatibilis felfogatás :DDD

    tlac:
    Nekem gyárilag AM3 kompatibilis volt, írtam nekik valóban csak postaköltséget kértek (amit a posta azért jól megvámoltatott), így olyan 4eFt körül jött ki az AM4/LGA1700-as lefogató cucc (http://thermalright.com/product/lga1700-a1/).. mivel az országban sehol se lehetett kapni lefogatót, emaileztem velük pár sort... bár amikor privát paypal accountra kérték a "postadíjat" kicsit parás volt (bár gondoltam buktam már többet 2400Ft-nál)... azt még inkább amikor elfelejtették postára adni, csak mikor egy 6 hét után rákérdeztem akkor írták, hogy "bocs elfelejtettük"... de egy 4 hétre rá megérkezett a keret (vámolás után).

    [ Szerkesztve ]

    The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

Új hozzászólás Aktív témák