Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolthee

    senior tag

    válasz bulikavagyok #213 üzenetére

    Köszi!
    És mi nem tetszik benne? Játszottál a korábbi NFS-ekkel? (UG, UG2)
    A grafika gyönyörű, az autók változatosak és remekül tuningolhatóak. A sztori sosem volt nagy szám, nem is ez a lényeg ebben a műfajban. Legutoljára a Run-ban érzetem azt (mikor már a top5-ben voltam), hogy ez nagyon retro feeling, persze új köntösben. Ahogy repesztettem a Porsche-val a mező mellett és elhúzott felettem egy kis repülő, a zene...úgy együtt azt az érzést keltette bennem, mint amikor először toltam a NFS3-mal. :) Kár, hogy ennyi volt benne ami megfogott.
    Ez viszont úgy tűnik teljesen vissza adja azt, amit az UG széria nyújtott anno. Nehezen tudok bele kötni, talán az 5 garázshely ami egy kicsit elszomorít, de túl fogom élni...csak a tavasz még oooly messsssze van..
    Lesz legalább időm gyűjteni egy izmosabb kártyára. :D

  • zsolthee

    senior tag

    válasz bulikavagyok #221 üzenetére

    Nagyon remélem, hogy csak a demo miatt van ilyen kevés autó az utakon...na de hát az éjszaka közepén ne számítsunk délutáni dugóra. :DDD Viccet félretéve: valóban kellemesebb lenne több autót látni, nem beszélve a kihívásról...üres utakon a zsarukat is nehezebb lesz lerázni, na meg könnyű csúcssebességgel repeszteni ha esély sincs arra, hogy telibe vágsz egy furgont oldalról. :)
    Jut eszembe, fakabátok: Az ütközések miként lesznek megcsinálva, lehet tudni? Jó lenne, ha a MW hasonlóan közéjük lehetne csapni. PL ha a torlaszt úgy találod el, hogy az autók seggénél csattansz bele, akkor pördüljenek félre a zsernyákok.
    Belső tuningról nem sokat láttam a videokban. Ajtókat, csomagteret ki lehet majd nyitni? Neon fényekről, hangtechnikáról mi a hír? Tudom, ez már valakinek sok, de kíváncsi vagyok, mennyit hoznak át az UG-ból.
    Nekem kimondottan tetszett, amikor a frissen pimpelt verdádat el kellett vinni a város adott pontjára, hogy csinálj egy fotót az újság címlapjára. Végül is ha valami szép, akkor dicsekedjünk vele. Éreztette veled a játék, hogy amit "építettél" az menő és vagány. Ilyesmi irányultsága nincs az új NFS-nek?

    Autók listája: kifejezetten örülök, hogy sok klasszikus tesznek be, na meg Ferrarit. Már nagyon uncsi volt, hogy a játék elején már ott figyeltek a luxusautók, mindegyik márka felvonultatta a legújabb modelljét. Seggre ültem a VW Golf I GTI, E30 és Volvo láttán. Ezért hatalmas thx a fejlesztőknek! :R

    [ Szerkesztve ]

  • Omli85

    őstag

    válasz bulikavagyok #226 üzenetére

    Azért is írtam, hogy néha tudnak hirtelen sokan lenni mert tuti olyankor futsz bele egy személyautó teherautó személyautó vonatba amikor épp rekordjavításra hajtasz egy drift versenyen :D. Menekülni nem tudsz semerre ha koccansz nullázod a pontot ha fékezel tuti hátulról beléd jön valamelyik kolléga :D.
    Aláírom én is, hogy kell egy kis plusz forgalom a város elég kihalt főleg ha csak úgy gurulgat az ember erre arra, az autópályák is eléggé üresek voltak pedig ott tempót diktál az ember és olyankor a kevés is hirtelen sok tud lenni :D.

    ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

Új hozzászólás Aktív témák