Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gabo91

    aktív tag

    válasz SH4D0W2011 #232 üzenetére

    Javaslatom, állj neki összeszedni a roncsokat. (Ha mindegyik megvan akkor meg is tudod venni őket--> több típust is tudsz csinálni belőle) Chevy pick up a legjobb dirt kocsi szerintem, hamar fellehet húzni és valahol 1300+ ló környékén volt nekem. Utolsó dirt sorozatig amúgy a subaruval mentem ami szintén limites :/
    Mustangot pedig driftre ajánlom, legelső drift versenyt kb 2perc alatt letudod tolni hamar feltudod úgy húzni 4-5-6 szintre a kocsit. Ha már egy magasabb szintű alkatrészed van benne akkor tudsz már olyanokat pörgetni/venni. (Előre szólok alacsony pontszámon ereid fogod vagdosni, hogy mekkora fos a mustang driftre... ne aggódj 7-8szintű cuccokkal már easy lesz a dolog :) )
    Menekülős kocsi (raid talán a neve) ott G-Wagent használtam.... nagyon jó irányítás masszív, hamar megvan a 800paci :D végén ha kevésnek érzed akkor M5 BMW jó választás lehet.
    Én sokszor ismételtem mindent hogy ingyen alkatrészekkel tudjam húzni a kocsit, azt látni fogod hogy van e értelme van megrekedtél vele egy szinten... akkor nem érdemes szarakodni, nem lesz több.... ami nem kell azt meg ledarálod és az újnál tudsz indítani.

    ui: uncsi így farmalni a cuccokat bele... de még mindig nem olyan unalmas mint a The Crew-ben... :Y

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák