Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • borges7

    aktív tag

    válasz attiati #11982 üzenetére

    Régebben néha, de majd belenézek, mert nem rossz amúgy.

    Más, most nézem a Kings-76ers-t, 30 pontos swing volt, -21-ről fordított a Philly, Embiid és Harden nélkül!
    Ha ilyen védekezést tudnak majd lerakni a playoffban, akkor keleten megszorongathatják a
    Celtics vagy a Bucks tökeit is.

  • adalbert1

    veterán

    válasz attiati #11982 üzenetére

    2 barátommal általában nézzük, egyikőjük kb. minden héten, én általában havi egyet megnézek, mikor úgy adódik.
    Sikerült kijutnom a párizsi Bulls-Pistons meccsre - hát, ez nagyon nagy élmény volt! :)
    Ugyan az egyik balkonra szólt a jegyünk, de innen is egész jól lehetett látni, minden játékost felismertünk.
    Szerintem nagyon jól áthozták az NBA hangulatát Európába, hasonló show volt, mint amit a tv-ben is látni, szinte minden alkalommal, mikor áll a játék, volt valami program.
    Ami számomra furcsa volt, hogy élőben sokkal pörgősebbnek tűnik egy meccs, mint tv-n keresztül nézve. :F
    Illetve a 90-es évek Bulls csapata miatt erősen húzunk a Bulls felé a barátommal, akivel kimentünk, így plusz pont, hogy ők jöttek (illetve vannak szimpatikus arcok a mostani keretben is, pl.: DeRozan, LaVine, AC, Vucevic). A Pistons keretéből kb. senkit nem ismerünk, jobb lett volna, ha egy kicsit erősebb csapat jön el ellenfélnek (a meccset simán hozta a Bulls).
    Jó volt Magicet is élőben látni, főleg, hogy pont nemrég néztem meg a róla szóló sorozatot.
    Összegezve nagyon jó élmény volt, aki teheti, menjen el egy hasonlóra, mi tervezzük, hogy menjünk még a jövőben is. :)

Új hozzászólás Aktív témák