Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Burt1793

    veterán

    válasz yodamastah #20263 üzenetére

    Nekem nem fázik a kezem a téli kesztyűben, persze ha mégis, akkor bekapcsolom (de ez már simán 0 fokos idő).
    Én a motorban lévő hideg kabátot nem szeretem felvenni, van ahol több helyre megyek, miközben ott áll a motor a parkolóban és akkor jobb otthagyni, de jól ki is hűl a cucc.

    (#20264) DigitXT: Simán megéri szerintem a turbulens sisakzaj (csendes sisakkal :D), csak ne tépjen le a szél a motorról, az szar. Én 60 alatt soha nem megyek, afelett pedig már kapaszkodni kell, ami kellemetlen.

    Tegnap volt egy meglepő élményem, mentünk ki a városból este 7 körül másokat vezettem a robogóval, ők kocsival jöttek utánam, de olyan lassú volt a forgalom, hogy a kuplung nem tudott soha rendesen zárni (az autókkal haladtam, hogy ne húzzak el), volt egy kis emelkedő is, már a kuplungnak se tetszett egy idő után (éreztem, hogy bemelegedett), aztán bekapcsolt a hűtőventilátor is, pedig a külső hőmérséklet 15 fok volt maximum. Amikor magam megyek csúcsidőben, még nyáron is csak elvétve kapcsol be a hűtő a 35 fokban.
    Hihetetlen nagy szopás az autó Budapesten, na...
    Egy idő után azt csináltam, hogy előre mentem a lámpákhoz és ott megvártam őket, igazi motoros start-stop rendszer.

Új hozzászólás Aktív témák