Új hozzászólás Aktív témák

  • Upo

    addikt

    válasz huszi.gyb #11788 üzenetére

    Amit én ajánlok: Toshiba, Transcend, A-data. A samsung elég válogatós, nem mindegyik készülék szereti. Az eredeti kingstonnal nincs különösebben gond, de rettentően hamisítják, még egy sincerity-nél sem biztos hogy eredeti. A kapacitásával nincs gond, de az élettartamával igen. Sandisk-et nem nagyon szeretem. Amíg működik addig ok, de ha van egy kis gond akkor képtelenség helyretenni. Szoktam feltámasztani pl. pendrive-okat, pl. mikor egyszer csak kiírja hogy írásvédett, vagy bedugva és rákattintva azt írja hogy formázni kell, de nem sikerül. Factory tool kell hozzá, kis szerencse, meg egy kis tudás. Kivéve a Sandisk. Ők nem usb-n keresztül konfigurálják az eszközt, hanem a panelen levő érintkezőkön keresztül saját hardverrel. Tehát amikor kis zavar támad a firmware-ben, akkor a sandisk kuka, a többit újra lehet írni és megy tovább. Amúgy nem rossz, de nekem szervízes fejjel nem jön be, szándékosan akadályozzák a javítást. Aki tud oroszul, pl. a flashboot.ru-n utánanézhet. Szerintem vegyél Toshiba-t vagy Transcend-et.

    [ Szerkesztve ]

    Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

Új hozzászólás Aktív témák