Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • magnusheron

    tag

    válasz proScout #48034 üzenetére

    Hello!

    Nekem 2018. május elején járna le a hűség egy RED Infinity és egy Vodafone GO Start csomagra is. Ugyebár 3 hónappal a lejárat előtt már lehet hosszabbítani. A"speciális" csoport aki az ügyfélmegtartást csinálja nem tudott semmi ajánlani, mikor az üzletből felhívta őket az ügyintéző, hogy 3 hónap múlva elhordoznám a számomat, ha nincs valami jó ajánlatuk.

    Azt mondta az ügyfélmegtartó, hogy RED Infinityre semmi ügyfélmegtartó ajánlat nincs. RED Platinumra van havidíj kedvezmény vagy max 70.000 Ft készülék kedvezmény.

    Meghosszabbítottam mind a két előfizetést, az egyiket Go Start, a másikat RED Infinity csomagban. 1 év hűség telefon nélkül. Majd mikor 10 perc múlva átfutott a rendszeren a módosítás újra felhívtam a 1270-et, hogy akkor újra szeretnék beszélni az ügyfélmegtartó csoporttal, mert hordoznám a számokat.

    Mivel újraindult a hűség az új szerződéssel, így ha felmondom, akkor pontom kötbérrel (200-500 Ft) tudom hordozni a számokat, miven a rendszer nullázta az előző 21 hónapban kapott kedvezményeket ( RED+ készülék kedvezmény.)

    Na a Vodafone GO Startra mindjárt lett ajánlatuk ( 2990 Ft- 100 perc, 500 MB adat helyett), Vodafone Mix 1690 Ft-ért ugyan úgy 100 perc, de 1 Gb adattal, fele annyi havidíjért, mint a GO Start. RED Infinityre így sem tudtak semmit ajánlani, szóval azt a számot hordozom a Telenorhoz Hello Data csomagban.

    Viszont a jó dolog ebben az, hogy ha 3 hónappal előbb hosszabbít az ember készülék nélküli 12 hónapos előfizetéssel, akkor másnap már tud hordozni, mert aprópénz lesz a kötbér összege.

  • magnusheron

    tag

    válasz mukibuci #48043 üzenetére

    Készülékre nem volt szükségem. A korlátlan net lenne a lényeg, viszont ami a Telenornál 5590 Ft(Hello Data Start), az a Vodánál 14850 Ft (Infinity). Így a Telenor jobban megéri. Viszont ehhez hordozni kell.

    A vicc a dologban az, hogy valójában már lejárt a 24 hónap. 2016. februárban vásároltam egy iPhonet az egyik akkori RED csomaggal. A 24 hónapos hűség most járt le 02.09-én. Mivel előrehozott volt 2016-ban a hosszabbítás ezért május 9-ig még lenne hűségidő és a Vodafone szerint ha nem módosít az ember a 2 éve kötött díjcsomagon újab hűség aláírásával, akkor a fennmaradó 3 hónapra is a készülék "részlettel" növelt előfizetési díjat fizeti. Jelen esetben ez + 13000 Ft még 3 hónapra, azaz összesen 39000 Ft plusszban, ha nem akar az ügyfél hosszabbítani, mert esetleg hordozna a rendes hűség végén.

    Mikor írtam január elején az Ügyfélszolgálatnak, hogy mégis mire fel kérnek tőlem még a befizetett 24 hónapon felül 3 hónap készülékdíjat és mégis milyen követelésként fogják ezt feltüntetni a számlán, mikor a megkötött előfizetői szerződésen 24 hónap szerepel, pár nap múlva felhívott a Panaszkezelés, hogy akkor egy összegben 39000 Ft-ot jóváírnak és akkor így már van jogalapja a plusz 3 hónapra a készülékrészletnek, ha nem kívánok újra hosszabbítani. Na ez a jóváírás már meg is jelent a számlában, viszpnt én meg hordozom holnap este a számom és megszűnik a szerződés, szóval nyertem 39000 Ft-ot:))))))

    [ Szerkesztve ]

  • magnusheron

    tag

    Azért érte volna meg, mert ha kellene telefont akkor RED Pletinumban adnak 70.000 Ft készülékkedvezményt és utána még mindig lehet váltani feljebb.

Új hozzászólás Aktív témák