Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • baloghgabor

    aktív tag

    válasz dchard #69880 üzenetére

    A pontos mérési cím ott van GPS szerint is. Beltéren mértem, habár most a routerral, amit próbálgatok pakolgatni, hátha valahol jobb eredmény lesz? Antenna is lesz valaha, de valahol fázok nagyon tőle, mert az udvarra hiába rakom, valószínűleg magasabbra kellene, amihez nincsen továbbra sem eszközöm. A ház oromzata felett van egy nagy cső, amin van többek között a régi antenna is, valószínű megfelelően jó lenne oda rakni, minél magasabbra. Mondhatni elfogadható így is addig, de van rengeteg időszak, amikor passzolgat, vagy bármi történik. (Tudom, antenna). Nem, nem akarom a szomszédok gondjait sem megoldani, de azokon a helyeken meg ennyire sincsen, ez volt a legutóbbi bejegyzés kiindulópontja is (mint az út, ami igaz nem főút, de kerékpárútnak is vacak), meg az, hogy nálam sokkal többen laknak, mégsem jó egyik szolgáltató sem igazán. Még a SZIP ami volt, de már erre nem ért ide.... Valószínű ott van az antenna akkor, de valami történt anno vele, mert azóta nem olyan jó az antennától errefelé (nemcsak nekem), de nyilván továbbra sem én és pár ember vagyunk az etalon, tudom.

    bégé

Új hozzászólás Aktív témák