Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ed McLeves

    tag

    válasz 4Grider #41109 üzenetére

    Dehogynem, én írtam.
    Akkor bővebben: te a #41099-es hozzászólásomra reagáltál, mely már egy viszontválasz volt többek között a Zack1899 hozzászólására, melyben ő az én kérdésemet tartalmazó kezdő hozzászólásomra (#41096) válaszolt, ami természetesen roaming-ra vonatkozott, így: "1. Mennyiért hívok EU Hazai opcióval pl. RomániáBAN ROAMINGOLVA" stb., azaz pl. Romániában tartózkodva, miközben éppen roamingolok.
    (Zack válasza így egy link volt, a hazai hálózatból külföldi hálózatba indított hívások árával, így: "Nemzetközi díjak maradnak mert ugyanazt kapod mintha itthon lennél szinte." Mivel Zack nem írta, hogy az 1c.-re válaszolt, csak azt, hogy 1., így én az 1. kérdésem másik két alpontjára is értelmeztem válaszát, mely helytelen, de ez itt most mindegy is.)

    Két dolog miatt nem tartottam szükségesnek, hogy az elsőn kívül minden további hozzászólásomban kiemeljem azt, hogy roamingról beszélek:
    1. Az eredeti kérdésem (lásd #41096) már roamingra vonatkozott, amit világosan leírtam ott, és
    2. Az Európa Hazai Áron opció nem is értelmezhető Magyarországról kezdeményezett hívásokra, hiszen kizárólag roaming állapotban lép életbe, azaz itthon nem is működik. Ezt én - és szerintem nagyjából mindenki, aki igénybe veszi - tudom, tudja.
    Tehát az általad kifogásolt mondat így nézett volna ki "Európa Hazai áron opció azért van, hogy ne a sima nemzetközi áron hívjak EU-s országot egy másik EU-s országból, azaz roamingból, de a fenti két ok miatt nem tartottam szükségesnek még egyszer odaírni, hogy roamingból, hiszen már korábban mindkét nekem válaszoló fórumtárs (Zack1899 és Sayuar is) megértette, hogy kérdésem roamingra vonatkozik.
    Tehát igen, kérdésem roamingra vonatkozott az első hozzászólásomban (#41096) és viszontválaszomban is (#41099) és teljesen tisztában vagyok azzal, hogy az Európa Hazai Áron opció csak és kizárólag EU-s országban roamingolva EU-s országba indított hívásokra vonatkozik és nem azért van, hogy itthonról nemzetközi számokat hívjak vele olcsóbban, vagy hasonló.
    Ne érts félre, egyáltalán nem akarok veszekedni, mindössze azt próbáltam megmagyarázni, hogy kérdésem természetesen roamingra vonatkozott, de egy roaming opcióra vonatkozó kérdés esetén nem tartottam szükségesnek mindig kiírni, hogy roamingra vonatkozik, ezért érthetted félre, és ezért kértem tőled már elnézést is.
    És továbbra is köszönöm mindenkinek a válaszokat, remélem, hogy tisztáztuk a félreértést. :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák