Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alg

    veterán

    válasz Z_A_P #2369 üzenetére

    Pamutot ne! Technikai futópóló akkor már inkább. Alulra is mehet technikai aláöltözet ha fázós a lábad, nekem elég szokott lenni egy kicsit vastagabb nadrág, de sokan farmerban tolják.

    Amúgy jó lehet (ha nem zavar a gyapjú alsó réteg), szellőzőnyílások is vannak. A pulcsihoz hozzádobnék még pár ezrest és beruháznék egy picit minőségibbe:

    [link]
    [link]

    Aztán mehetsz ezekkel tavasztól őszig kirándulni-túrázni.

    A kabátból én nem ilyet vennék hanem valami olyat amit tényleg csak nagy eső esetén felkapok, nekem pl. ilyesmi van, ez alá befér a hátizsák is, nem egy kényelmes cucc de 100% vízálló, rövid távon kibírható és könnyű, kicsi: [link] Kisebb eső ellen meg elég a softshell, főleg ha új még rajta a vízlepergető bevonat.

    Mivel új ruháid lesznek legyen nálad leukoplaszt és amint érzed valahol hogy dörzsöl/tör, ragaszd le.

    "I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

  • szebe

    őstag

    válasz Z_A_P #2369 üzenetére

    Ez így kb elég
    (Bár nekem az alsó-felső aláöltözék, túranadrág, póló, pulcsi, pufimellény eddig a legnagyobb hidegben (kb -5) is kiszolgált, ez nyilván emberfüggő)

    A vízálló síkesztyű szerintem túlzás (ha csak nem esel-kelsz folyamatosan), egy vékonyabbnak elégnek kell lennie. Trekking, vagy futókesztyű néven keresd, én a hétvégén konkrétan egy olyanban síeltem Eplényben, nem éreztem hogy kevés lett volna.

    "ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

Új hozzászólás Aktív témák