Új hozzászólás Aktív témák

  • Ariadne

    őstag

    válasz Nimrod #64 üzenetére

    Ó, előfordul az sokadik alkalomnál is... :D Én főleg kerékpáros tt-kre járok ugye, de több évnyi tt-s és önálló túrázás után is sikerült egyszer úgy eltévednünk, hogy még az első ellenőrzőpontot sem találtuk meg. :DDD Teljesen más útvonalat mentünk, de nagyon szép volt az is. Tanulság: sose higgy helybéli(nek tűnő) embernek. :)) pár kép

    mod.: A legszebb, amikor azt hiszed, jó irányba mész, mert előtted is vannak más túrázók, majd kiderül, hogy mind rossz irányba mentetek. :D Na ilyenkor kell szépen visszamenni a legutolsó még térkép alapján is stimmelő helyhez és ott aztán újratervezés. GPS-szel persze egyszerűbb, de valahogy én még mindig a hagyományos hajtogatós térképet szeretem jobban. GPS-re egyébként ha felöltöd a turistautak.hu térképét, akkor mapsource-ban nagyon jól lehet túrát tervezni. Ha más vezet vagy tt-ről van szó, akkor meg ugye elég egyszerűen letrackelni az útvonalat és utána bármikor tudsz arra menni.

    [ Szerkesztve ]

    "In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

Új hozzászólás Aktív témák