Új hozzászólás Aktív témák

  • csokinick

    csendes tag

    Sziasztok!
    Kisebb térd problémával küzdöm és érdekelne a tapasztalatotok, hogy ezzel mit lenne érdemes kezdenem. Év elején voltam egy túrán egy ~10-15kg-os túlsúllyal, ahol meredeken kellett lefelé jönni és valószínűleg a kevés rutin miatt ott megerőltettem a bal térdem. Utána még pár hónapig elkísért, hogy csak a baloldali térdemnél belenyilalt ha elkezdtem rövidebb távon is -kissé meredeken- lefelé menni. Utána szépen kisebb távokat megtéve ahogy telt az idő, az év közepe felé ez szerencsére el is múlt, most a héten viszont picit ismét aktívabb voltam (2 túra egymáshoz közel + futás :DDD ) és a bal oldali a lépcsőn lefelé menet ismét fájdogál. A 2. túra végén már tyúklépésekkel mentem lefelé. Felfelé menet/egyenesen (akkor sem és most sem) semmi jele, hogy baja lenne. Gondolom a megerőltetés miatt; ez idővel szerintetek javulni fog és próbáljam meg jobban pihentetni, vagy "megedződik", esetleg érdemes lenne megnézetnem így 1 év elteltével? UI.: általában használok túrabotokat, ezeknél is így volt.

Új hozzászólás Aktív témák