Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szabi_zoli82

    csendes tag

    Sziasztok! Több mint kettő hete keresem a megoldást a fenti switch gyári beállításainak visszaállítására. Volt több probléma is, de jelenleg Putty segítségével megy a konzolos kapcsolat. Valamiért nem tudom a leírás szerint ‘safe mode’ -ba rakni az eszközöket. Mert ketten vannak. Jó áron jutottam hozzájuk de azt elfelejtette a kedves eladó hogy konfigurált eszközöket ad. A webszervert nem tudom elérni bárhogy állítom a hálókártyát. Konzol porton keresztül látom hogy szépen bootol mindkettő és a boot sikerül is. Semmilyen forgalom nem megy át rajtuk.
    https://support.hpe.com/hpsc/doc/public/display?docId=emr_na-c02583130&docLocale=en_US
    Tud valaki segíteni? Köszönöm.

  • szabi_zoli82

    csendes tag

    válasz gaborbol #20830 üzenetére

    Köszönöm a linkeket. Egy részét már korábban végig jártam. De továbbra is sikertelen. Az nem világos, hogy a Ctrl + Shift + - gombokat hogyan kell megnyomni illetve pontosan mikor, és hogy nyomva kell tartani vagy csak egyszerre megnyomni vagy egymás után megnyomni. stb... Illetve HUN zongora lévén :) A Shift melletti - (mínusz) is játszik vagy a numerikus billentyűzeten lévő - (mínusz)? Mert ugye a Shift melleti - a shift gombra már nem mínusz jelet produkál ha egyszerre kell lenyomni a gombokat. A fordítást a google végezte, így könnyen lehet hogy nem jól fordította a leírást. Minden egyéb megoldást, mint VT100, VT400 próbáltam, a billentyű kombinációkat is számtalan verzióban. Az eszközök jól tűrik a megpróbáltatásokat. :)

Új hozzászólás Aktív témák