Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • looser

    addikt

    válasz sugarforce #20980 üzenetére

    Közben feltettem egy 2003 X86 szervert (ugyanazon a néven és ip cimen, a vhd-t meg töröltem), ezzel nincs gond, még a group policy sem fut le rajta. Igazából ez csak egy ugrószerver, ami el tudja inditani a fájlszerveren lévő alkalmazást, nem tárol adatot, csak parancsikonokat. Nem tudom ellenőrizni már sajnos, de a 3000ms értékre emlékszem. De az elmentett logban találtam az alábbiakat:

    Pl. egy ilyen bejegyzést a KMS\MS\WIN\GP alatt:

    "This machine is configured to retrieve Group Policy files from a file share in an insecure way.

    UNC Path: \\akarmi.HU\NETLOGON
    Mutual Authentication Enforced: false
    Integrity Enforced: false

    Guidance: The UNC path contains logon scripts and/or files that control system security policies. Microsoft recommends configuring Windows to require both mutual authentication and integrity when accessing files on this UNC path.

    For details on configuring Windows machines to require additional security when accessing specific UNC paths, visit http://support.microsoft.com/kb/3000483."

    Illetve a két gp-ből szórt printerre vonatkozóan irja a következőt az App logban:

    "The user 'Konica_Minolta_1' preference item in the 'Printers {168325DA-2354-49E8-AFB4-73624B9CFEF1}' Group Policy object did not apply because it failed with error code '0x8000ffff Catastrophic failure' This error was suppressed."

    Mindent tudok a rákászszakmáról...

Új hozzászólás Aktív témák