Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tamy

    senior tag

    válasz Flowtation #20679 üzenetére

    Mi is Lenovokat kaptunk, és én is úgy tudom, hogy az egyik laposról lehet majd menedzselni őket, de hogy ez mit is jelent, és melyik évszázadban fog megvalósulni, az rejtély. Viszont a vezetőség nem azért kapott két lapost, nálunk mindhárom tag (igazgató + 2x helyettes) kettőt kapott, egyet mert tanár, egyet meg mert vezető. Ezt mondjuk még ők sem értették, de talán az ő szavazatuk többet ért tavaly tavasszal (nagyobb befolyásoló erő, vagy a franc tudja :) ) Szóval a menedzselésre szánt laptop egy külön történet, nálunk azt én kaptam (az is Dell, mint a vezetői). Mondjuk jó lenne tudni, hogy is fog kinézni a menedzselés, mert az enyémről "véletlenül" le fog törlődni a megfigyelős Windóz, de ha valami speckó progi lesz, amihez esetleg mégis kell, akkor meg marad, viszont akkor nem dolgozok feleslegesen az újratelepítéssel. Ezért addig nem akarom belakni (megint csak potya munka), aztán a gari meg szép lassan lejár, anélkül, hogy használnám. Pedig állítólag sok a selejt.

    [ Szerkesztve ]

    Egész életemben azon gondolkodtam, hogy kéne valamit dolgoznom. Ezért aztán a végén nem is maradt rá időm.

Új hozzászólás Aktív témák