Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Theory66

    aktív tag

    válasz bon #14382 üzenetére

    Értem én, de valahogy össze kell hozni hogy az iskola jogosult-e az adott programcsomagra nem? Azt meg szerintem nem lehet úgy hogy regisztrálok online egy fiókot aztán bejelölöm hogy én vagyok a rendszergazda kukutyinban (vagy ha igen meglepődnék rajta, hogy Microsoftnál van ilyen :D ). A telepítők igényléséből kiindulva tuti itt is kell megadni valami OM azonosítót címet stb meg egy mail fiókot amihez megadják a jogosultságot nem?(most nézem hogy az előző hsz-ben írtad is hogy a regisztrációt hogy intézted).

    Más: Írtad a Sharepointot. Gimis tanár nálunk érettségihez használja, de Office 2007-ben van csak magyar nyelvű.
    Te gondolom a 365-ös Sharepoint onlinera gondoltál, viszont én az Office 2013 verziót raktam fel nekik, ami alap esetben angol, de van hozzá nyelvi csomag, ami sajnos fizetős. Van mód rá hogy hozzájussak a nyelvi csomaghoz valahogy ingyen? (Tisztaszoftvernél is jeleztem már hogy kellene biztosítani ha lehetséges, de még nem jeleztek vissza) Nem lesz gond hogy egy 10 éves programmal vizsgáznak a diákok ha nem lesz magyar nyelv a 2013-hoz?

Új hozzászólás Aktív témák