Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xantomas

    őstag

    válasz ΞΔGLΞ #62886 üzenetére

    Úgy-úgy. És nem oldott állapotban jönnek le, hanem mint amikor beletúrsz az orrodba, és kiszeded a körmöddel a lemezkéket :D
    Ilyen szép mm-es nagy darabkák landolnak a szűrőn, meg egy csomó fekete, gondolom korom, vagy maga a szűrő anyaga volt olyan, ezt már nem fogom megtudni.

    Anno úgy toltam bele, hogy amikor a csóróság lámpa felvillant, akkor levettem a lököst, kivettem a benne levő szűrőt, és betettem helyére egy olcsó sct-t, vissza a helyére a lököst, öntöttem a tankba egy flakonnal (ott szerencsétlenkedtem a vele kúton, a fém zárat benyomjam, közben ne mellé töltsem) rátankoltam 30l alap gázolajat, egy hétvégét autópályáztam, 2500-3000-es fordulatszám környékén is bőven és amikor újra világított a lámpa, akkor mentem még vele egy 30 km-t rátankoltam 5l-t azt is elhasználtam, majd egy tele tank után szűrőcsere Mann-ra.

    Sajnos nem fotóztam le, de szemre retkesebb állapotban volt, mint amit először kivettem.
    A hétvégén újra cserélem, gondolom már átmosott mindent, arról teszek fel képet.

    "Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

Új hozzászólás Aktív témák