Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -=Tiger=-

    tag

    válasz tresh #32570 üzenetére

    tresh! :)

    Az, hogy lekérdezed a történetét azzal csak magadat nyugtatod meg, hogy nincs visszacsévélve a km órája és képbe kerülsz, hogy milyen javítások lettek rajta elvégezve. Feltételezem van fogalmad arról, hogy egy autóban kb. mennyi mozgó alkatrész van ami időnek (itt nem konkrétan csak az évszakok változására gondolok) van kitéve. Nehogy már meg akarj vagy akarjatok győzni, hogy egy 300E-et futott autó jobb állapotban van műszakilag mint egy fele annyit futott. Nyílván qva fontos az állapot de nekem az sem mind1, hogy mennyit futott.. A használt autó az mindig qva nagy rizikó, de én élből nem vennék ennyit futottat. Főleg benzinest és pláne flottásat mert ugye erről sugárzik, hogy az volt. Sajnos be kell látni, hogy egy bizonyos futás felett elromlanak benne a dolgok, még sajnos idő előtt is. Együtt kell élni azzal a ténnyel, hogy van amíg használod és jó, viszont egy idő után annyira megkopik, hogy már nem célszerű és ráfizetéses a fenntartása és még el sem tudod adni. Ki a franc veszi meg?

    Más: Márkaszervíz. Itt tudtommal mindenki oda hordja mert olyan jók, olyan megbízhatóak, és olyan jól dolgoznak szuper anyagokkal. Nem igaz? :) Ennek alapján nyugodtan bízzál meg a szervíztörténetükben. Valahol fel sem vezetik... Pénzért meg bármit el lehet érni és kapcsolatokkal. A sajátomból is tudnék csinálni full szervizes relatív keveset futottat. Minek?! Sajnálom, de ez nekem nem egyezik az elveimmel. Sajnos másoknak igen.

Új hozzászólás Aktív témák