Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Serious07

    csendes tag

    válasz Submarine #53862 üzenetére

    hát az igaz, hogy az alaplapon hibás az egyik ventilátor csatlakozó ami a processzor mellett helyezkedik el, de az át lett dugva egy másik csatlakozóba amiből még van 3. a ventilátorok elhelyezkedése az a szokásos elöl volt a gyári nagy 15 centis, aztán az csapágyas lett kihúztam úgy volt egy darabig aztán kicseréltem nemrég egy 15 centisre de a bordái nagyobbak voltak a gyárinál és alig fért be konkrétan ha minden a helyén van akkor szorul a ventilátor így az egyik oldalán ki van pattintva résnyire és úgy már nem szorul.Hülye megoldás de az a lényeg h működjön amíg nem lesz nagyobb ház, a másik alap inteles processzorhűtő volt,azt cseréltem le a fent említett cooler master-re szemben áll a végén lévő ventilátorral és ennyi. Egy másik gond az a 2070 beszerelése volt mivel 2 centivel nagyobb volt mint a 970 ezért ki kellett venni a vinyók egyik fémkeretét és úgy már befért a videokártya.A két vinyó az lejjebb ment a két ssd meg az olvasó alá ment, de minden a helyén van csak kicsi a ház.Tavaly próbáltam egy másik alaplapot szerválni de beszereléskor az egyik csatlakozóra fordítva lett rárakva a kábel és elgörbült egy fog, amit igazán nem értek h miért nem indult el elvileg az csak egy usb-s volt. A gépet meg elindítva behívná a képet de azonnal újraindul és fekete képernyő végig.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák