Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz 04ahgy #11488 üzenetére

    Nem kívánom hosszasan folytatni ezt a vitát, ezért úgy érzem, felesleges átirányítani a "veszekedésünket" egy másik topicba. Ezen a ponton véget kellene vetnünk az OFFolásnak.
    Nem vagyok nagy mestere a RAM-oknak, és beismerem, sokszor türelmetlenül kérdeztem meg még egyszer, ha nem kaptam választ vmire, és már jópár hellyel feljebb került az én hsz.-em, ezért jogosan gondolhattam úgy, hogy esetleg már nem is fogja senki észrevenni azt, amit írtam. Hidd el, ez nem hsz.-gyűjtögetés (sokaknak ez a kedvenc vádjuk - pedig magasról teszek rá, milyen rangom van), hanem tényleg gyors válaszra lett volna szükségem, mert pl. a szóban forgó RAM-ot (amely hibásnak látszott) még időben vissza kell vinni a boltba (amikor ráérek), stb.
    Nem feltétlenül irigyellek, hogy van időd tesztelgetni ilyen-olyan módokon a RAM-jaidat, de természetesen értékelendő, ha megosztod a tapasztalataidat. :R Bocs, de nekem van más/jobb dolgom is, mint ide-oda tuningolni. Olyan topikokban szoktam segíteni, amihez "szakmailag releváns" módon tudok én is hozzászólni. Amihez nem értek, arról max. kérdezni tudok, érdemben nyilatkozni nem.
    A Google-dolog már csak azért sem igaz, mert rengetegen szólnak hozzá itt a PH!-n úgy, hogy igazából két perc vagy három kattintás alatt megtudták volna a választ, én azért többnyire igyekszem ezt elkerülni. Vagy ha hosszadalmas kutatások eredményeként találnám meg a választ, van, hogy felteszem itt a kérdést, mert esetleg nincs időm rá, hogy 10-20 cikket elolvassak. Ennyi. Remélem béke van.

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák